ErasmusDays 2021 w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu

Cykl imprez w ramach ErasmysDays 2021 w naszej szkole rozpoczęliśmy 14 października uroczystym spotkaniem dla nauczycieli, w trakcie którego zapoznano wszystkich zebranych z rezultatami realizowanych przez nas projektów Erasmus+; „Kadra na językach” nr 2019-1-PL01-KA-101-063342 i „Europejskie staże zawodowe szansą rozwoju” nr 2020-1-PL01-KA102-080410.

Dyrektor, uczestnicy i koordynatorzy projektów zapoznali z praktyczną stroną funkcjonowania projektów Erasmus+. W trakcie wydarzenia uczestnicy dzielili się wiedzą i doświadczeniem, prezentowali filmy, pokazywali zdjęcia. Każdy mógł poznać różne obszary aktywności i odkryć nowe perspektywy.

W kolejnym dniu, 15 października, zorganizowaliśmy spotkanie dla uczniów i nauczycieli, podczas którego przedstawialiśmy rezultaty realizowanych przez nas projektów W trakcie wydarzenia każdy będzie mógł bliżej zapoznać się z praktyczną stroną funkcjonowania Programu Erasmus+ oraz odkryć kolejne obszary aktywności.
#ErasmusDays to była doskonała okazja do przekonania się, jak za pomocą środków pochodzących z Programu Erasmus+ można kreować szereg inicjatyw kształtujących nowe możliwości rozwojowe i edukacyjne zarówno w społeczności lokalnej, zawodowej, ale także – międzynarodowej.