ErasmusDays 2021 w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu

ErasmusDays ma na celu na upowszechnienie rezultatów projektów realizowanych w ramach programu Erasmus+.

Przez 3 dni, 14-16 października 2021 r., na terenie całego świata są organizowane spotkania, wystawy oraz debaty, w trakcie których można posłuchać lub samemu opowiedzieć o efektach projektów Erasmus+. W naszej szkole uroczyste spotkanie w ramach programu ErasmusDays 2021 dla nauczycieli odbędzie się w dniu 14 października. W kolejnym dniu, 15 października, organizujemy spotkanie dla uczniów i nauczycieli, podczas którego przedstawimy rezultaty projektów Erasmus+; „Kadra na językach” nr 2019-1-PL01-KA-101-063342 i „Europejskie staże zawodowe szansą rozwoju” nr 2020-1-PL01-KA102-080410.W trakcie wydarzenia każdy będzie mógł bliżej zapoznać się z praktyczną stroną funkcjonowania Programu Erasmus+ oraz odkryć kolejne obszary aktywności.
ErasmusDays to doskonała okazja do przekonania się, jak za pomocą środków pochodzących z Programu można kreować szereg inicjatyw kształtujących nowe możliwości rozwojowe i edukacyjne zarówno w społeczności lokalnej, zawodowej, ale także – międzynarodowej.
Podczas tegorocznej edycji #ErasmusDays zachęcamy w szczególności do wykorzystania narzędzi online!
Serdecznie zapraszamy do udziału!