Dodatkowa rekrutacja do projektu Erasmus+ „Kadra na językach”

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu ogłasza dodatkową rekrutację nauczycieli i pracowników administracji do projektu Erasmus + ”Kadra na językach” nr 2019-1-PL01-KA-101-063342 w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Bliższych szczegółów udziela koordynator p. Zofia Kulnianin lub asystent p. Małgorzata Bednarz. Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie oświadczenia uczestnika oraz ankiety zgłoszeniowej dostępnej na szkolnej stronie w zakładce-Erasmus+ dla nauczycieli. Wyniki rekrutacji będą opublikowane do końca roku szkolnego.
Celem projektu jest doskonalenie, kształcenie i podnoszenie jakości kompetencji językowych, zawodowych i społecznych poprzez udział w językowym kursie przygotowawczym w oraz dwutygodniowych kursach języka angielskiego i niemieckiego w Sprachschule Aktiv w Wiedniu.

Termin składania dokumentów upływa 28.05.2021
Serdecznie zapraszamy.