Uczniowie powrócili z Malagi

Szesnastu uczniów w dniach od 28.08 do 11.09 odbyło dwutygodniowe płatne staże zagraniczne.

Uczniowie kierunków Technik Teleinformatyk, Informatyk i Programista podczas pobytu w hiszpańskiej Maladze, zdobywali doświadczenie zawodowe i dokształcali się językowo w miejscowych firmach działających w branży IT.
Młodzież oprócz praktyk zaznajamiała się z kulturą i zabytkami miasta, a także odbyła wycieczkę do jednego z najpiękniejszych miast Andaluzji – Cordoby. Czas wolny uczniowie spędzali zażywając słonecznych i morskich kąpieli, grając w piłkę nożną i koszykówkę oraz zwiedzając okolice Malagi.
Staże realizowane są w ramach projektu Erasmus+ "Europejskie staże zawodowe szansą rozwoju" nr. projektu 2020-1-PL01-KA102-080410.
Koordynatorem programu jest Wiesław Zięba, a opiekunami uczniów podczas wyjazdu byli nauczyciele: Beata Pilek i Damian Korecki.