Rekrutacja stażów

Rusza nabór w ramach projektu "Uczniowie Banacha na europejskim rynku pracy" nr 2019-1-PL01-KA102-063313. Zapraszamy uczniów klas drugich i trzecich technikum: elektronik, teleinformatyk, informatyk oraz klas pierwszych i drugich technik automatyk.

Termin składania formularzy od 19.09.2019r. do 30.09.2019r. Formularze można pobrać ze strony lub można pobrać od koordynatora projektu mgr inż. Wiesław Zięba w sali W-18 od 18.09.19r. sala W-18 od godz 14.
W ramach projektu uczniowie odbędą dwutygodniowe praktyki zawodowe w Schkeuditz w NIemczech w kompleksie budowli historycznych Gut Wehlitz (siedziba firmy znajduje się na terenie dawnego dworku rycerskiego) oraz firmie Projekt Korrekt e.V. w Lipsku. Uczniowie wezmą udział w wycieczkach np. .in. Lipska, Drezna, Halle. Staże odbywać się będą w marcu 2020r. poprzedzone zostaną zajęciami z języka niemieckiego branżowego oraz zajęciami z przygotowania zawodowego prowadzonych przez opiekunów stażu. Dodatkowe informacje o projekcie udziela nauczycielka języka niemieckiego mgr Monika Rydzik i koordynator projektu mgr inż. Wiesław Zięba.

1. Regulamin

2. Formularz zgłoszeniowy