godlonowe headerlog  ZSTiO5 iso n

pozyczki

plakat

Z dniem 03.01.2017 ruszyła rekrutacja na pierwsze praktyki zawodowe w Niemczech w ramach programu PO WER. Dzięki projektowi unijnemu „Europejska jakość kształcenia zawodowego w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu” już w marcu 2017 dwie grupy uczniów z klas drugich o specjalności; technik cyfrowych procesów graficznych i technik pojazdów samochodowych wyjedzie na praktyki zawodowe do firm niemieckich.Praktyki odbędą się w 2 terminach; 06. - 17.03 i 20.03.-31.03. 2017r.
Wyjazd jest bezpłatny, ponieważ podróż, zakwaterowanie, wyżywienie , ubezpieczenie i opłata za praktyki są zapewnione w ramach projektu. Zainteresowanych uczniów prosimy o wydrukowanie i wypełnienie formularza zgłoszenia, który znajduje się na naszej stronie w zakładce; projekty unijne(część A i B) oraz oddanie go do p. Zofii Kulnianinw terminie do 2.02.2017.
Kolejne wyjazdy w ramach projektu unijnego POWER VET przewidziane są na czerwiec 2017. Są to praktyki zawodowe dla klas drugich w Anglii i Niemczech. Szczegóły później na stronie.

bip2