godlonowe headerlog  ZSTiO5 iso n

pozyczki

Wszystkie zespoły zgłoszone do konkursu przejdą eliminacyjny test online, którego wynik będzie podstawą do wystąpienia w wielkim finale mistrzostw odbywającym się w dniach 5-7 kwietnia 2018 roku podczas targów Motor Show Poznań 2018. Do finału awansują oczywiście drużyny z najwyższą liczbą punktów.

Organizatorami konkursu są Międzynarodowe Targi Poznańskie i Fundacja Cooperatio, zrzeszająca ekspertów, przedstawicieli organizacji branżowych i firm współpracujących na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz promujących rozwój edukacji technicznej. Głównymi partnerami Mistrzostw są ExxonMobil, Akademia Praktycznych Umiejętności, Akademia Kierowcy, firma ZF, wiodący producent części układu napędowego i podwozia, oraz Kolejowe Zakłady Łączności, które wspierają rozwój elektromobilności, w tym budowę nowych stacji ładowania pojazdów elektrycznych na terenie Polski.

Wszystkie informacje można uzyskać u nauczycieli: mgr inż. Krzysztofa Żołyniaka oraz mgr inż. Mariusza Skupienia.

Mody mechanik 2018 V9

    bip2