godlonowe headerlog  ZSTiO5 iso n

pozyczki

Na Wydziale Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki Politechniki Wrocławskiej został zorganizowany po raz dziesiąty ogólnopolski konkurs ELEKTRON dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Uczestnicy zmierzyli się z zadaniami z elektrotechniki, elektroniki, telekomunikacji i mechatroniki. W finale wzięło udział 54 uczniów spośród 1427, którzy przystąpili do udziału w konkursie. Naszą szkołę reprezentowało czterech uczniów kształcących się w zawodzie technik elektronik: Jolanta Krupa (4Te), Gabriel Maj (2Te), Aleksander Siwoń (3Te) oraz Gabriel Pluta (4Te). Wszyscy uzyskali tytuł finalisty konkursu ELEKTRON.
Po zmaganiach konkursowych uczniowie mieli możliwość zwiedzania laboratoriów naukowo - dydaktycznych: mikroskopii bliskich oddziaływań, układów elektronicznych, optoelektroniki i techniki światłowodowej, elektroniki i diagnostyki nanomateriałowej.
Życzymy naszym uczniom dalszych sukcesów zawodowych.

 

    bip2