Aktualności

Akademia techniczna dla uczniów technikum pojazdów samochodowych z ZSTiO z udziałem firmy Inter Team

W Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu zostało zorganizowane szkolenie z diagnostyki układów klimatyzacji stosowanych w pojazdach samochodowych, dzięki któremu 24 uczniów kształcących się w zawodzie technik pojazdów samochodowych uzyskało certyfikat uprawniający do diagnostyki i naprawy układów klimatyzacyjnych w pojazdach.

Akcja charytatywna "Ekonomik dla Mateusza"

Akcja charytatywna "Ekonomik dla Mateusza". Koszulka i zdjęcie z autografem Justyny Kowalczyk, zdobyte przez społeczność ZSTiO Jarosław. Organizatorom udało się zebrać 10,5 tys złotych na leczenie dla Mateusza Rojka zmagającego się z chorobą nowotworową. Gratulujemy i dziękujemy.