Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

ZSTiO „Szkołą zawodową najwyższej jakości”

8 czerwca w Wyższej Szkole Menadżerskiej w Warszawie, odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród i dyplomów szkołom wyróżnionym w 2. edycji konkursu „Szkoła zawodowa najwyższej jakości”.

Wśród 15 szkół, które zakwalifikowały się do ścisłego finału znalazł się Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha. Sukces naszej szkoły jest tym większy, że jesteśmy jedyną placówką z Podkarpacia, która może poszczycić się statuetką. Podczas gali wręczone zostały również trzy nagrody specjalne Dyrektora Ośrodka Rozwoju Edukacji. Jedna z nich przypadła ZSTiO - zostaliśmy docenieni jako szkoła posiadająca certyfikat ISO.

Konkurs, którego inicjatorem jest Fundacja Fundusz Współpracy, stawia sobie za cel ukazywanie szkolnictwa zawodowego jako alternatywnej i atrakcyjnej ścieżki edukacyjnej. Stąd idea promowania dobrych praktyk w zakresie podnoszenia jakości pracy szkoły. ZSTiO został doceniony w kategorii rozwój szkoły, za praktykę „Zarządzanie zmianą jako klucz do rozwoju szkoły”. Statuetkę odebrał dyrektor Adam Tomaszewski, a opis praktyki znajdzie się już niebawem w katalogu dobrych praktyk na stronie konkursu www.najlepszazawodowa.pl.

Cieszymy się, że dołączyliśmy elitarnej grupy wyróżnionych!