Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

Zostaliśmy wyróżnieni „ZŁOTYM PRYMEM”

Z przyjemnością informujemy, że nasze technikum, jako jedyne technikum w województwie, szkoła kształcąca zawodowo, została wyróżniona prestiżową nagrodą w IV edycji Konkursu „Złoty Prym”.

W imieniu społeczności szkolnej statuetkę „Złoty Prym” z rąk Podkarpackiego Kuratora Oświaty – Małgorzaty Rauch odebrał dyrektor Adam Tomaszewski.
Otrzymaliśmy „Złoty Prym” – symbol jakości, za działania mające na celu promowanie i upowszechnianie działań tworzących optymalne warunki realizacji działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej oraz innej działalności statutowej, zapewniających każdemu uczniowi warunki niezbędne do jego rozwoju, podnoszące jakość pracy szkoły lub placówki i jej rozwój organizacyjny.
Nagroda jest podsumowaniem pracy całej społeczności a tak wspaniały sukces daje wyjątkowy powód do dumy.