Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki
  • Start
  • Aktualności
  • Zaproszenie do udziału w ogólnopolskim konkursie "O Złoty Indeks PK"

Zaproszenie do udziału w ogólnopolskim konkursie "O Złoty Indeks PK"

Szanowni Państwo,

Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki zaprasza przyszłorocznych maturzystów do udziału w ogólnopolskim konkursie „O Złoty Indeks PK”.

Laureaci jednego z dwóch przedmiotów - matematyka lub chemia - otrzymują w nagrodę punkty w rekrutacji na studia na Politechnice Krakowskiej rozpoczynających się w roku akademickim 2021/2022. W zależności od uzyskanych wyników, laureaci etapu finałowegootrzymują 100, 50lub 30 dodatkowych punktów na wybrany kierunek studiów na PolitechniceKrakowskiej(za wyjątkiem Wydziału Architektury oraz kierunku Inżynieriawzornictwa przemysłowego na Wydziale Mechanicznym).

Dla laureatów pierwszego stopnia konkursu „O Złoty Indeks PK”,którzy podejmą studia na Politechnice Krakowskiej przyznawane są dodatkowo nagrody pieniężne w ramach programu „Student Lider pierwszego roku”.

Rejestracja do konkursu rozpocznie się 08 grudnia 2020 r. i potrwa do 07 stycznia 2021 r., natomiast pierwszy etap konkursu odbędzie się on-line, na platformie e-learningowej w sobotę 09 stycznia 2021 roku o godzinie 10:00. Szczegółowe informacje na temat konkursu można znaleźć po adresemwww.indeks.pk.edu.pl 

Z wyrazami szacunku

Prorektor ds. studenckich

Politechniki Krakowskiej

dr inż. Marek Bauer

 

Links:
------
[1] http://www.indeks.pk.edu.pl