Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

Wyniki konkursu Grammar Race

W dniu 22.04.2021 odbyła się kolejna edycja konkursu Grammar Race dla uczniów szkół podstawowych.

W tym roku Grammar race- online version odbył się na platformie Testportal ze względu na sytuację epidemiczną w kraju. W zmaganiach konkursowych wzięło udział 68 uczniów ze szkół naszego powiatu. Walka o najwyższy wynik była bardzo zacięta, a zwycięzcami okazali się:

I miejsce- Dominika Bowl -SP10
II miejsce-Alexander Jagieła -SP 4
III miejsce- Jagoda Drozdowicz- SP4

Serdecznie gratulujemy nauczycielom przygotowującym uczniów, gdyż test wykazał wysoki poziom wszystkich uczestników, średni wynik to 70%. Jesteśmy pełni uznania poziomu reprezentowanego przez uczniów. Dziękujemy za udział i życzymy powodzenia na egzaminach końcowych.

Angliści ZSTiO im. Stefana Banacha w Jarosławiu
Organizator: Anna Pióro