Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki
  • Start
  • Aktualności
  • „Wspólnie dla Mateusza” - akcja charytatywna „Mechanika” i „Geodezyjnego”

„Wspólnie dla Mateusza” - akcja charytatywna „Mechanika” i „Geodezyjnego”

W ubiegłym tygodniu dwie sąsiadujące ze sobą szkoły – „Machanik” i „Geodezyjny” połączyły siły i zorganizowały akcję charytatywną pod hasłem „Wspólnie dla Mateusza”.

Mateusz jest uczniem klasy IV technikum kształcącym się w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu, który zmaga się z chorobą nowotworową.

Niespełna 2-godzinny trening zumby i cross-fit poprowadzili instruktorzy jarosławskiego Active Klub Style, a w zabawę, połączoną z tańcem, ruchem i wysiłkiem fizycznym włączyli się uczniowie obu szkół.

Serdecznie dziękujemy prowadzącym – p. Annie Aksamit oraz p. Michałowi i Mateuszowi Szczepańskim za społeczne zaangażowanie, a wszystkim ćwiczącym i kibicującym za okazaną pomoc i wsparcie dla Mateusza.

Koordynatorami akcji były p. Joanna Czyż i p. Bernadetta Pajda – panie pedagog z ZSTiO i ZSDGiL w Jarosławiu.