Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki
  • Start
  • Aktualności
  • V edycja wojewódzkiego konkursu informatycznego „web.Master podkarpacki”

V edycja wojewódzkiego konkursu informatycznego „web.Master podkarpacki”

Trwają już zapisy do V edycji edycji konkursu. Jak co roku, w rywalizacji mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych.

 

Konkurs przebiega dwuetapowo:

Pierwszy etap 3. marca 2020 r. jest realizowany zdalnie (wystarczy dostęp do internetu) w formie internetowego testu wyboru. Na podstawie wyników wyłonionych zostanie 15 najlepszych uczestników w obu kategoriach. Zmierzą się oni w II etapie konkursu, który obejmie zadania praktyczne i odbędzie się 20. marca 2020 r. w siedzibie Zespołu Szkół Energetycznych w Rzeszowie. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody oraz propozycja odbycia praktyk lub programu stażowego w firmie Ideo. Udział w konkursie to także szansa na uzyskanie dodatkowych osiągnięć do świadectwa ukończenia szkoły.

Konkurs ma na celu rozwijanie w młodzieży umiejętności związanych z programowaniem stron www. Informacje o konkursie dostępne są pod adresem www.webmasterpodkarpacki.pl oraz na www.facebook.com/web.masterpodkarpacki.

Więcej informacji o konkursie i warunkach uczestnictwa znajduje się w regulaminie: https://webmasterpodkarpacki.pl/regulamin/

Wszystkich chętnych do udziału w konkursie prosimy o kontakt z nauczycielem Leszkiem Kobylińskim (sala 33).