Uczniowie ZSTiO na uroczystościach miejskich upamiętniających Ofiary II Wojny Światowej

1 września jest datą szczególną nie tylko ze względu na początek roku szkolnego.

To także okazja do upamiętnienia Ofiar poległych podczas II Wojny Światowej. We wtorek (1.09) o świcie pod pomnikiem Walk i Męczeństwa przy ulicy Słowackiego w Jarosławiu, odbyły się uroczystości ku czci Poległych w obronie Ojczyzny podczas II Wojny Światowej.
Na uroczystości pod patronatem Burmistrza miasta Jarosławia przybyły delegacje władz miejskich, samorządowych, służb mundurowych, czy szkół. Naszą Szkołę reprezentowali przedstawiciele Samorządu Szkolnego pod opieką p. Krystiana Gliniaka.