Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

Uczniowie ZSTiO laureatami V Olimpiady "Zwolnieni z Teorii"

Dron smogowy z Jarosławia wygrywa w Polsce podczas Gali Finałowej "Zwolnieni z teorii".

Uczniowie otrzymali indeksy na uczelnie wyższe oraz Certyfikaty Google i Coca-Cola. W Olimpiadzie udział wzięło ponad 15 000 uczniów z całej Polski. Zasięg projektów to ponad 6 000 000 osób. Julia Pawlus, Piotr Storek, Aleksander Siwoń i Krystian Trysła od dnia 24 kwietnia 2019 roku Złotymi Wilkami w kategorii Ekologia. Gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów.
W uroczystej Gali Finałowej udział wzięli Georgette Mosbacher -Ambasador USA, Paweł Rabiej - Wiceprezydent Warszawy, Dyrektor Polskiej Agencji Kosmicznej, Prezesi największych Banków w Polsce, Przedstawiciel JP Morgan, Google Polska, Coca-Cola Polska, Pracuj.pl, Allegro, Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP, ii.
Zwolnieni z Teorii to ogólnopolska olimpiada projektów społecznych. Polega na praktycznej nauce kompetencji przydatnych w życiu zawodowym poprzez zorganizowanie prawdziwego projektu społecznego. Przez wszystkie etapy projektu prowadzi platforma www.zwolnienizteorii.pl. Na koniec uczestnicy otrzymują międzynarodowe certyfikaty, z takich dziedzin jak zarządzanie projektami, marketing czy kompetencje cyfrowe. Najlepsze projekty wyróżniane zostają "Złotymi Wilkami". Nagrody wręczane są na oficjalnej gali finałowej z rąk przedstawicieli najwyższych władz państwowych i szefów wielkich firm podczas dorocznego Wielkiego Finału Zwolnionych z Teorii, czyli właśnie tego wydarzenia!

Gala finałowa