Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki
  • Start
  • Aktualności
  • Uczniowie z ZSTiO w Jarosławiu na Kongresie 590 w Jasionce - jednym z najważniejszych wydarzeń ekonomicznych w Polsce

Uczniowie z ZSTiO w Jarosławiu na Kongresie 590 w Jasionce - jednym z najważniejszych wydarzeń ekonomicznych w Polsce

16listopada 2018r. uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu wzięli udział w spotkaniu z premierem RP Mateuszem Morawieckim oraz w debatach na temat gospodarki i kultury, zorganizowanych w ramach Kongresu 590 w Jasionce k. Rzeszowa.

Młodzież miała okazję zapoznać się z poglądami i doświadczeniami polskich przedsiębiorców, menadżerów, polityków, naukowców i ekspertów ekonomicznych. Uczniowie z ZSTiO w Jarosławiu uczestniczą w projekcie „INTERMARIUM” Fundacji Jagiellońskiej, która to zapewniła im wzięcie udziału w tym szczególnym wydarzeniu ekonomicznym w naszym kraju.