• Uczniowie z mechanika w ścisłym finale Turnieju „Mistrz elektroniki samochodowej Gordon Champion" w Bydgoszczy

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

W dniu 26 maja 2017r. odbył się finał Turnieju „Mistrz Elektroniki Samochodowej - Gordon Champion" dla uczniów szkół o profilach samochodowych. Do bydgoskiej "Samochodówki" przyjechali uczniowie z całej Polski, m.in. z Lublina, Radzynia Podlaskiego, Białegostoku oraz Jarosławia. Naszą szkołę reprezentowało trzech uczniów kształcących sie w zawodzie technik pojazdów samochodowych: Radosław Piskorz, Karol Pietryna oraz Paweł Hałucha.

W finale zmierzyło się czternastu uczestników, którzy mieli za zadanie w wyznaczonym czasie wykryć problemy z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń diagnostycznych w pięciu różnych autach, w których zostały spreparowane usterki z zakresu elektroniki samochodowej. Uczestnicy na każde zadanie mieli maksymalnie 15 min. Uczeń, który w najkrótszym czasie rozwiązał zadania wygrywał. Po zliczeniu wszystkich czasów, w których uczestnicy zrealizowali zadania, Komisja Konkursowa wyłoniła trzech najlepszych uczniów, którzy otrzymali atrakcyjne nagrody tj. smartfony, tablety, multimetry samochodowe, ufundowane przez firmy Gordon Hurtownia Motoryzacyjna oraz firmę SENTECH. Dodatkowo dla szkół firma Gordon przekazała Vouchery na zakupy dowolnego sprzętu w Hurtowni Motoryzacyjnej, za pierwsze miejsce o wartości 3000 zł, za drugie miejsce Voucher o wartości 2000zł, za trzecie miejsce Voucher o wartości 1000zł. Na trzech zwycięzców czekały również Indeksy na Wydział Inżynierii Mechanicznej UTP w Bydgoszczy, które wręczył PRODZIEKAN ds. DYDAKTYCZNYCH I STUDENCKICH dr hab. inż. Janusz MUSIAŁ, prof. nadz. UTP.

Opiekunami uczniów są nauczyciele: mgr inż. Krzysztof Żołyniak oraz mgr inż. Mariusz Skupień.

SERDECZNIE GRATULUJEMY młodym Mistrzom udziału w finale tak prestiżowego konkursu!

{gallery}galleries/2017/06/turniej-mistrz-elektroniki-samochodowej-gordon-champion-w-bydgoszczy{/gallery}