Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki
  • Start
  • Aktualności
  • Uczniowie z „Mechanika” poznali nowoczesne technologie w automatyce

Uczniowie z „Mechanika” poznali nowoczesne technologie w automatyce

14. XI. 2018r. uczniowie klasy I Ta kształcący się w zawodzie technik automatyk i technik elektronik w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu uczestniczyli w seminarium technicznym „Spotkania z Automatyką”, zorganizowanym przez Zespół Szkół Mechanicznych Nr 1 im. Szczepana Humberta w Krakowie.

Uczniowie mieli okazję do poszerzenia swojej wiedzy z zakresu automatyki. Zapoznali się z nowymi rozwiązaniami w tej dziedzinie oferowanymi przez firmę „Multiprojekt”, z którą ZSTiO w Jarosławiu od kilku lat współpracuje. Młodzi automatycy i elektronicy mieli też możliwość porozmawiania z doświadczonymi pracownikami firmy o nowych technologiach w tym zakresie.

Uczniowie z „Mechanika” również mieli okazję zobaczyć, jak wygląda kształcenie w Zespole Szkół Mechanicznych Nr 1 im. Szczepana Humberta w Krakowie.