Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

Uczeń Zstio najlepszy w konkursie „Sieciowa chmura”

Z myślą o uczniach szkół ponadgimnazjalnych, nauczyciele informatyki Zespołu Szkół Technicznych w Leżajsku zorganizowali konkurs „Sieciowa chmura”, którego głównym założeniem jest rozwój zainteresowań wiedzą informatyczną.

Zmagania przebiegały w dwóch etapach. Pierwszy, polegał na rozwiązaniu testu składającego się z 40 pytań jednokrotnego wyboru. Do etapu drugiego Komisja Konkursowa zakwalifikowała 10 najlepszych uczestników, którzy wykonali dwa zadania laboratoryjno – projektowe.

Najlepsi okazali się:

1 Miejsce Sobiecki Kacper Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu
2 Miejsce Olszowy Krystian Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Leżajsku
3 Miejsce Saj Karol Zespół Szkół nr 2 im. J. Kochanowskiego w Łańcucie