Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

Turniej Trójgamiczny – 2 edycja

W tym roku rozpoczęła się druga edycja Ogólnopolskiego Turnieju Trójgamicznego.

Do pierwszego etapu w wyniku eliminacji dostały się dwie drużyny z naszej szkoły. Celem drużyny było stworzenie pomysłu na grę wideo i jego realizacja w ramach kolejnych zmagań (po przejściu do kolejnego etapu). W skład każdej drużyny wchodzą przedstawiciele trzech profesji (Game development, Experience design, Game Design) Tworzona gra ma być czymś więcej niż tylko sztuką dla sztuki, poza walorami rozrywkowymi ma także posiadać wartość estetyczną, edukacyjną i ideową. Nasze drużyny wraz z innymi drużynami z Polski rywalizowały o przejście do finału. Uczniowie poza rywalizacją odbywali szkolenia w swoich profesjach.
I drużyna w składzie:
Skrzyszewski Jakub, Dańczura Piotr, Goń Konrad, Jaworowski Filip, Półtorak Sylwester, Półtorak Szymon, Karolina Łakomy, Maga Łukasz, Dawid Tarnawski, Magdalena Solarska.
II drużyna w składzie:
Trojniak Mateusz, Batiuk Michał, Kołodziej Kacper, Mędraś Joanna, Kopciuch Eryk, Pieczek Bartosz, Liszka Tobiasz, Podrzutek Dawid, Płocica Jakub, Mielniczek Jakub.
Do drugiego etapu dostała się II drużyna, która w grudniu pod okiem specjalistów będzie przechodzić dalsze profesjonalne szkolenie podczas 5 dniowego obozu, rywalizować o zwycięstwo i rozwijać swoją grę. To duży sukces dla naszych uczniów. Trzymamy za nich kciuki!
Strona konkursu: https://www.t3g.pl/