Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki
  • Start
  • Aktualności
  • Targi Motor Show i System Produkcyjny Toyoty na żywo. Wyjazd szkoleniowy

Targi Motor Show i System Produkcyjny Toyoty na żywo. Wyjazd szkoleniowy

Program:
I Dzień: 26 marca 2020r. wyjazd z Jarosławia – przejazd do Wałbrzycha i wizyta w fabryce Toyota Motor Manufacturing Poland (proces produkcji silników , skrzyń biegów i przekładni hybrydowych do samochodów Toyota .

Przejazd do Leśnego Ośrodka Szkoleniowego w Puszczykowie - zakwaterowanie obiadokolacja i nocleg.
II Dzień: 27 marca 2020 r. Śniadanie wykwaterowanie i przejazd do Poznania na największe targi motoryzacyjne w Europie Środkowej Motor Show . Podczas targów będzie można podziwiać pojazdy w ramach 5 salonów – samochodowego, motocyklowego, caravaningowego, truck i detailing. Po targach przejazd do Leśnego Ośrodka Szkoleniowego w Puszczykowie na obiad. Po obiedzie wyjazd do Jarosławia
Więcej informacji u nauczycieli:
Krzysztof Żołyniak, Mariusz Skupień.
Wycieczka odbędzie się gdy grupa zgłoszonych uczestników będzie liczyła minimum 45 osób. Zapisy u w/w nauczycieli są przyjmowane do 15 października lub do wyczerpania miejsc. Przy zapisie wymagana zaliczka 50zł.

Zobacz film