Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

Szkolenia uczniów jarosławskiej samochodówki

Naprawa nowoczesnego samochodu to interwencja w skomplikowany układ, w którego skład wchodzą różnego rodzaju zespoły, podzespoły i części.

Bardzo ciężko jest precyzyjnie określić, który z elementów współczesnego pojazdu jest uszkodzony lub który może być powodem przyszłej awarii. Dlatego przyszli technicy pojazdów samochodowych musza ciągle się szkolić i doskonalić swoje umiejętności.
Właśnie taką możliwość poszerzania swojej wiedzy mają uczniowie samochodówki z ZSTiO uczestnicząc w programie cyklu szkoleń online przygotowanych przez firmę Schaeffler REPXPERT.
Szkolenia obejmują zakres tematyczny związany z konstrukcją , diagnostyką i naprawą elementów silnika i układu napędowego samochodu. Cieszą się ogromnym powodzeniem wśród uczniów pozwalając na zdobycie cennych praktycznych wskazówek diagnostyczno naprawczych i umiejętności co na pewno w przyszłości zaprocentuje w praktyce zawodowej.

film