Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

Święto Edukacji Narodowej w ZSTiO

Dnia 12.10.2018 r. w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

W uroczystości uczestniczyli nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz uczniowie. Uroczystość swoją obecnością uświetnili emerytowani pracownicy szkoły. Na początku nastąpiło uroczyste przekazanie Sztandaru Szkoły wybranym uczniom z klasy I Ti, którzy weszli w skład nowego Pocztu Sztandarowego. Następnie głos zabrał Dyrektor Szkoły Adam Tomaszewski, który Nauczycielom oraz wszystkim Pracownikom Oświaty złożył najserdeczniejsze życzenia i podziękowania oraz poruszył najistotniejsze kwestie związane ze współczesnym szkolnictwem podkreślając dorobek i osiągnięcia szkoły.

Podczas obchodów Dnia Edukacji Narodowej wyróżnieni nauczyciele i pracownicy administracji szkoły z okazji ich święta odebrali z rąk dyrektora „Nagrody Dyrektora”. Nagrody otrzymali również uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie „Moje wspomnienia z udziału w projekcie „Europejska jakość kształcenia zawodowego w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących.” Święto polskiej edukacji zakończył program artystyczny w wykonaniu uczniów ZSTiO.