Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

Świąteczny dar serca krwiodawców z ZSTiO

Jak co roku, w okresie przedświątecznym, krwiodawcy z ZSTiO Jarosław odwiedzili Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie.

Akcja odbyła się 12 grudnia, uczestniczyło w niej 12 osób, w tym dwóch opiekunów. Po raz pierwszy, podczas poboru, zostało oddane osocze krwi. Dawcą był Pan Wiesław Kutyła. Wszystkim nowym krwiodawcom oraz stałym uczestnikom wyjazdów, dziękujemy serdecznie za udział. Pozostałych (liczna grupa zdeklarowanych) zapraszamy w przyszłym roku na przełomie lutego i marca do włączenia się w honorowe krwiodawstwo oraz dawstwo szpiku kostnego. Akcja planowana jest na terenie szkoły. Dziękujemy również uczniom, którzy zdecydowali się na indywidualne wyjazdy i oddawanie krwi. Wszystkim krwiodawcom, sympatykom, oraz całej społeczności szkolnej życzymy Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia 2018r. (T.T.).