Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki
  • Start
  • Aktualności
  • SUKCES UCZNIÓW ZSTiO w VII POWIATOWEJ OLIMPIADZIE WIEDZY O HIV I AIDS

SUKCES UCZNIÓW ZSTiO w VII POWIATOWEJ OLIMPIADZIE WIEDZY O HIV I AIDS

Adresatami olimpiady są uczniowie klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych powiatu jarosławskiego.

Olimpiada wiedzy o HIV i AIDS składała się z 2 etapów: szkolnego i powiatowego. Etap szkolny wyłonił najlepszych uczniów, którzy reprezentowali szkołę na etapie powiatowym.
Organizatorem Olimpiady Wiedzy o HIV i AIDS jest Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Jarosławiu i Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej im. Prof. Antoniego Kępińskiego w Jarosławiu.
Etap powiatowy olimpiady odbył się 2 grudnia br., w którym zmagali się reprezentanci szkół ponadgimnazjalnych. Rozwiązywali oni test wiedzy o HIV, AIDS oraz chorobach przenoszonych drogą płciową. W etapie powiatowym uczestniczyło 27 uczniów z 9 szkół ponadgimnazjalnych powiatu jarosławskiego.
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu reprezentowali uczniowie:
Marlena Pich (kl. I GC), Michał Hawrylak (kl. I GM) i Filip Broda (kl. I GI)

III miejsce w VII Powiatowej Olimpiadzie Wiedzy o HIV i AIDS zajął reprezentant naszej szkoły Michał Hawrylak i uzyskał tym samym tytuł laureata. Natomiast Filip Broda otrzymał wyróżnienie jury konkursowego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów