Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki
  • Start
  • Aktualności
  • Sukces uczniów z „samochodówki” w X Ogólnopolskim Mistrzostwie Mechaników w kategorii Elektromobilni

Odbiór certyfikatów z kwalifikacji zawodowych oraz dyplomy zawodowe
do odebrania w pokoju monitoringu (pok. nr 4, parter budynku głównego).

 

Sukces uczniów z „samochodówki” w X Ogólnopolskim Mistrzostwie Mechaników w kategorii Elektromobilni

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w X Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników w kategorii Elektromobilni.

Do finału zakwalifikowało się 30 drużyn z całej Polski. Naszą szkołę podczas finału, który odbędzie się we wrześniu, będą reprezentować dwie dwuosobowe drużyny uczniów kształcących się w zawodzie technik pojazdów samochodowych: Maciej Dusiło i Karol Borchowiec oraz Szymon Popek i Filip Sidor.
Konkurs polega na sprawdzeniu umiejętności i wiedzy z szeroko pojętej branży samochodowej, a jego celem jest wyłonienie najlepszych mechaników i elektromechaników w Polsce kształcących się w zawodach samochodowych.
Opiekunowie merytoryczni drużyn: mgr inż. Krzysztof Żołyniak oraz mgr inż. Mariusz Skupień (nauczyciele przedmiotów zawodowych).
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów