Sukces ucznia z „automatyka” w konkursie „Projekty Prosto z Garażu”

Miło nam poinformować, że nasz uczeń Adrian Przybylski, kształcący się w zawodzie technik automatyk odniósł wielki sukces –zdobył III miejsce w III edycji Konkursu Twórczości Technicznej „Projekty Prosto z Garażu”.

Projekt naszego ucznia, który został nagrodzony przez Komisję konkursową to „Filament ekstruder” – maszyna tworząca filament do druku 3D z zakrętek PET.

Uroczyste podsumowanie Konkursu odbyło się w piątek, 18 czerwca br. w Instytucie Nauk Technicznych Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu.
W uroczystej gali wzięli udział: JM Rektor PWSW dr Paweł Trefler prof. PWSW, dyrektor INT dr inż. Wioletta Tomaszewska-Górecka oraz uczniowie szkół średnich wraz z opiekunami.

„ZSTiO – przewaga dzięki TECHNOLOGII” - Gratulujemy!