Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

Stypendia i nagrody pieniężne dla naszych uczniów

Miło nam poinformować, że społeczność szkolna zyskała kolejnych stypendystów.

Nominowani uczniowie otrzymali stypendium za wybitne osiągnięcia naukowe oraz (lub) nagrody pieniężne w ramach Programu wspierania młodzieży uzdolnionej "Nie zagubić talentu”. Stypendia i nagrody są przyznawane przez Zarząd Województwa Podkarpackiego.Do grona uczniów należą laureaci i finaliści olimpiad i konkursów przedmiotowych na szczeblu ogólnopolskim. W ubiegłym roku szkolnym uzyskali również bardzo wysokie wyniki w nauce.Wyróżnieni uczniowie to: Hubert Misiąg (kl. IV, technik elektronik), Łukasz Wywrót (kl. IV, technik elektronik), Arkadiusz Skowron (kl. IV, technik grafiki i poligrafii cyfrowej), Krzysztof Zięba (kl. IV, technik informatyk), Mikołaj Sitko (kl. II, technik informatyk), Mateusz Skupień (kl. II, technik informatyk) oraz Gabriel Maj (ubiegłoroczny absolwent).Nie tylko osiągnięcia naukowe naszych uczniów zostały docenione, również praca na rzecz społeczności lokalnej. Przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu działa GRUPA DRUKARZY 3D, którą tworzą uczniowie: Marcelin Tutka, Michał Burzański i Miłosz Sydor, a opiekę nad nimi sprawuje Artur Tutka (nauczyciel przedmiotów zawodowych) Grupa otrzymała nagrodę pieniężną w uznaniu za szczególne osiągnięcie - akcję „DAR SERCA DLA JAROSŁAWIA” – druk przyłbic ochronnych. Pracę drukarzy 3D wspierali absolwenci naszej szkoły.

Gratulujemy i życzymy kolejnych wspaniałych sukcesów