Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki
  • Start
  • Aktualności
  • Sprawozdanie z przebiegu dziesiątej edycji konkursu matematyczno-plastycznego Trójwymiarowy Świat Matematyki – samochody marzeń

Sprawozdanie z przebiegu dziesiątej edycji konkursu matematyczno-plastycznego Trójwymiarowy Świat Matematyki – samochody marzeń

link do Gali - premiera godz. 10 - 23.04.21r.
21.04.2021r. w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu odbyło się uroczyste ogłoszenia listy laureatów i finalistów dziesiątej jubileuszowej edycji konkursu matematyczno-plastycznego Trójwymiarowy Świat Matematyki – samochody marzeń.

Adresatami konkursu byli uczniowie szkół podstawowych z powiatu jarosławskiego, przeworskiego, lubaczowskiego i przemyskiego. W tym roku w konkursie wzięło udział 126 uczniów z 27 szkół. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu, z dowolnego materiału, modelu pojazdu, składającego się z przestrzennych figur geometrycznych.
Nagrody sfinansował oraz patronat honorowy nad konkursem objął Starosta Powiatu Jarosławskiego pan Stanisław Kłopot.

Z powodu organizacji matur prosimy o odebranie nagród do 30 kwietnia w siedzibie Szkoły w pokoju nr 4 na parterze.

Uczestnicy konkursu oceniani są w dwóch kategoriach wiekowych. W każdej kategorii wiekowej przyznawane są 1, 2 i 3 miejsce oraz dziesięć wyróżnień.

Kategoria pierwsza klasy I-III
Miejsce 1
Wiktoria Szwajczak, klasa 2, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Pruchniku
opiekun: Iwona Szkoła

Miejsce 2
Julia Duda, klasa 2, Filialna Szkoła Podstawowa w Kidałowicach
opiekun: Małgorzata Skupień

Miejsce 3
Jakub Owsiak, , klasa 3, Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Janka Bytnarów w Ostrowie
opiekun: Maria Kochman

 

Wyróżnienia:

1. Zuzanna Malec, klasa3, Zespół Szkolno – Przedszkolny im. bł. o. Michała Czartoryskiego w Pełkiniach
2. Wiktoria Próchnicka, klasa 3, Zespół Szkolno – Przedszkolny im. bł. o.Michała Czartoryskiego w Pełkiniach
opiekun: Artur Filar

3. Jakub Motyka, klasa 1, Zespół Szkolno – Przedszkolny im. bł. o. Michała Czartoryskiego w Pełkiniach
piekun: Barbara Lemiech

4. Anna Łakomy, klasa 2, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Dębowie
opiekun: Iwona Jankowska

5. Zofia Janusz, klasa 1, Szkoła Podstawowa nr 6 im. ks. Piotra Skargi w Jarosławiu
opiekun: Ewa Witek

6. Nikodem Jarosz, klasa 3, Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Gorzycach
opiekun: Iwona Macioszek

7. Malwina Mazur, klasa 3, Szkoła Podstawowa nr 7 im. ks. Stanisława Staszica w Jarosławiu
8. Kornelia Maliga, klasa 3, Szkoła Podstawowa nr 7 im. ks. Stanisława Staszica w Jarosławiu
opiekun: Maria Gałasiewicz

9. Mateusz Kowal, klasa 3, Zespół Szkolno – Przedszkolny im. Tadeusza Kościuszki w Muninie
10. Martyna Siwak, klasa 3, Zespół Szkolno – Przedszkolny im. Tadeusza Kościuszki w Muninie
opiekun: Małgorzata Bębenek

Kategoria druga klasy IV-VIII
Miejsce 1
Kacper Maślanka, klasa 6, Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Zarzeczu
opiekun: Barbara Pawłowska

Miejsce 2
Paulina Kudyba, klasa 5, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Makowisku
opiekun: Marta Mątkowska

Miejsce 3
Weronika Fudali, klasa 6, Szkoła Podstawowa nr 2 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jarosławiu
opiekun: Agnieszka Tomaszewska
Julia Magda, klasa 6, Szkoła Podstawowa w Ryszkowej Woli
opiekun: Andrzej Makarski

Wyróżnienia:
1. Przemysław Gilarski, klasa 7, Szkoła Podstawowa im. Prezydenta Rzeczypospolitej Lecha Kaczyńskiego w Chłopicach
2. Patrycja Jędruch, klasa 4, Szkoła Podstawowa im. Prezydenta Rzeczypospolitej Lecha Kaczyńskiego w Chłopicach
opiekun: Renata Puszyńska

3. Kacper Cielecki, klasa 4, Szkoła Podstawowa im. Olimpijczyków Polskich w Rozborzu Długim
opiekun: Jolanta Kret

4. Karina Stadnik, klasa 5, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Tuczempach
opiekun: Joanna Hawryłko

5. Dawid Pikuła, klasa 5, Szkoła Podstawowa im. Poległych w Strajku w 1936 w Krzeczowicach
opiekun: Jolanta Broda

6. Kacper Jaromi, klasa 7, Szkoła Podstawowa w Skołoszowie
opiekun: Beata Wilman

7. Maciej Skiba, klasa 6, Szkoła Podstawowa nr 6 im. ks. Piotra Skargi w Jarosławiu
opiekun: Małgorzata Dziadecka

8. Zuzanna Wywrot, klasa 7, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Pruchniku
opiekun: Agnieszka Jasiłek

9. Dawid Pakosz, klasa 5, Szkoła Podstawowa im. Poległych w Strajku w 1936 w Krzeczowicach
opiekun: Jolanta Broda

10. Jakub Łysiak, klasa 6, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jaworniku Polskim
opiekun: Marzena Chruściel