Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

Nowy rekord szkoły w zawodach lekkoatletycznych!

Udany start zanotowali uczniowie ZSTiO Jarosław podczas lekkoatletycznych zmagań w Przemyślu (licealiada, zawody rejonowe). Zdobycie 1132 punktów przyniosło kolejny awans do zawodów wojewódzkich w Rzeszowie.

Przy tej okazji został ustanowiony nowy rekord szkoły w skoku w dal. Najlepszy wynik w Przemyślu tj. 5.98, uzyskał Paweł Pikuła. Tylko dwa centymetry mniej skoczył Patryk Nasiłowski - 5.96, co było drugą odległością podczas zawodów. Najlepszy w biegu na 1500 z czasem 4.28.67 był również uczeń ZSTiO, Gabriel Domański. W innych konkurencjach reprezentanci naszej szkoły uzyskali bardzo dobre wyniki, dające średnio 100 punktów do klasyfikacji generalnej.

Wszystkim składamy serdeczne gratulacje, życząc dalszych sukcesów wiosną w Rzeszowie. Więcej szczegółów i fotografii na naszym facebooku.

opr. T.T.