Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki
  • Start
  • Aktualności
  • Sport
  • Łucznicy jarosławskiego klubu „TRAMP” przy ZSTiO na podium Mistrzostw Polski Juniorów

Łucznicy jarosławskiego klubu „TRAMP” przy ZSTiO na podium Mistrzostw Polski Juniorów

W dniach 27-29 lipca w Kielcach odbyły się 67 Mistrzostwa Polski Juniorów, podczas których dwójka zawodników jarosławskiego TRAMPU przy ZSTiO wywalczyła miejsca na podium w swoich kategoriach.

Agata Osuch zdobyła tytuł wicemistrzyni Polski. W drodze po medal pokonała zawodniczkę z Zabierzowa, następnie Kołobrzegu, Kielc natomiast w półfinale reprezentantkę Polski z warszawskiego Marymontu. Ponadto na odległości 30 m wykazała się równie znakomitym strzelaniem i wywalczyła tytuł wicemistrzyni Polski.

Ponadto w strzelaniach kwalifikacyjnych kobiet na poszczególnych odległościach, czyli 70, 60, 50 i 30 metrów, Agata strzelając rekord życiowy na 70 i 50 metrów zajęła odpowiednio 9, 9, 4 i 2 miejsce. Zdobyła tym samym tytuł Wicemistrzyni Polski na 30 metrów.

Należy podkreślić, że Agata jest uczennicą klasy III Technikum Nr 2 im. Stefana Banacha w Jarosławiu kształcącą się w zawodzie technik informatyk.
Również brązowy medal i tytuł drugiego wicemistrza Polski wywalczył Jakub Biela, który sięgając po medal pokonał zawodników z Radomia, Warszawy i Rzeszowa. Jakub także zaprezentował bardzo wysoki poziom swoich umiejętności i przygotowania do zawodów.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!