Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

Historyczne zwycięstwo reprezentantów ZSTiO w Finale Wojewódzkim

Wiosna 2018 r. okazała się szczęśliwa dla biegaczy przełajowych ZSTiO w Jarosławiu.

Po raz drugi biegi przełajowe w naszym województwie rozgrywane były w nowej formule drużynowo-indywidualnej. Po eliminacjach powiatowych i rejonowych do Finału Wojewódzkiego zakwalifikowały się najlepsze 6-cio osobowe drużyny. Pogoda jak zwykle na obiektach Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej była znakomita. Walka na trasie trwała do ostatnich metrów, ponieważ indywidualny wynik każdego zawodnika na mecie dystansu 1500 m decydował w końcowej punktacji o zajętym miejscu przez całą drużynę.

Reprezentacja ZSTiO zajęła III miejsce w Finałach Wojewódzkich. Jest to pierwsze historyczne zwycięstwo dające naszym reprezentantom brązowy medal Finałów Wojewódzkich.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

  • Gemra Dawid
  • Czarniecki Norbert
  • Żak Arkadiusz
  • Dietrich Dominik
  • Dobosz Kacper
  • Pysiak Jakub

Wszystkim reprezentantom należą się gratulacje oraz życzenia dalszych sukcesów!

Opiekun drużyny: Dorota Różańska