Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

Społeczność ZSTiO wspiera jarosławskie Hospicjum

W minioną sobotę i niedzielę (26 i 27 września) uczniowie i nauczyciele naszej Szkoły po raz kolejny wzięli udział w ogólnomiejskiej akcji: „Jarosławskie Pola Nadziei”, której celem już od kilku lat jest zbiórka na potrzeby hospicjum w Jarosławiu.

Warto zauważyć, że w tym roku z naszej Szkoły do akcji przyłączyło się prawie 60 uczniów i kilku nauczycieli. Pod ich opieką uczniowie zbierali datki przed sklepami (w sobotę) i kościołami (w niedzielę). Opiekunami młodzieży byli: A. Bulińska, A. Dziankowska, A. Poczekajło, A. Podobińska, D. Łyczakowska, K. Gliniak, M. Kaplita i J. Czyż. Szczególne słowa uznania należą się zwłaszcza dwóm ostatnim Paniom: Joannie Czyż i Marzenie Kaplita, które koordynowały pracą grup podczas tego przedsięwzięcia.