Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki
  • Start
  • Aktualności
  • Rozpoczęcie roku szkolnego 01.09.2021r. Uczniowie klas pierwszych

Rozpoczęcie roku szkolnego 01.09.2021r. Uczniowie klas pierwszych

8.00 – Msza św. w Jarosławskiej Kolegiacie

 

Uczniowie klas pierwszych technikum spotykają się o godz. 9.15 w JOKIS (Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki), plac Mickiewicza 6, tam nastąpi uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego, następnie przychodzą do szkoły, gdzie spotkania odbędą się w następujących salach:

Klasa

Wychowawca

Sala

I TG

A.Bulińska

26  /II piętro/

I TS

M.Skupień

17  /I piętro/

I TI

J. Hołówka

21  /II piętro/

I TP

J. Włoch

16  /I piętro/

I TE

I. Baran

19  /I piętro/

 

Uczniowie klas pierwszych Szkoły Branżowej przychodzą o godz. 9.15 na salę gimnastyczną (tzw. łuczniczą w budynku „W”), tu nastąpi uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego, następnie spotykają się z wychowawcami w następujących salach:

Klasa

Wychowawca

Sala

I BS

J.Bereza

22  /II piętro/

I BE

D.Krasicka

23  /II piętro/