Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki
  • Start
  • Aktualności
  • Rozdanie nagród Ogólnopolskiego Konkurs „Młody Innowator”

Rozdanie nagród Ogólnopolskiego Konkurs „Młody Innowator”

22 września w Warszawskim Domu Technika NOT odbyła się uroczysta gala finałowa XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Młody Innowator 2020/2021”, podczas, której zostały wręczone nagrody laureatom konkursu.

Konkurs odbywa się pod patronatem Ministra Edukacji i Nauki. Młodzi konstruktorzy z „Mechanika” odnieśli wielki sukces uzyskując tytuł laureata oraz zajmując II miejsce za projekt „AUTONOMICZNY PIES PRZEWODNIK - ASYSTENT OSÓB STARSZYCH I NIEWIDOMYCH”. Praca została wykonana przez uczniów kształcących się w zawodzie technik elektronik: Łukasz Pytlowany, Mateusz Żuk oraz technik informatyk: Mateusz Skupień.

Opiekunowie uczniów w konkursie: mgr inż. Krzysztof Żołyniak oraz mgr inż. Mariusz Skupień.