Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

Rok zerowy z AGH

Trwają zapisy na rok zerowy pod patronatem Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie.

Zajęcia z matematyki i fizyki mają zagwarantować wiedzę umożliwiająca dostanie i utrzymanie się na studiach technicznych. „Rok Zerowy” jest doskonałym sposobem przygotowania się do olimpiady czy studiów. Zajęcia realizowane są na terenie szkół ponadgimnazjalnych, ponadto istnieje możliwość wycieczki na AGH, spotkania z profesorami AGH w uczelni lub szkole.

Kursy przygotowawcze są finansowane w 50% przez AGH i przeznaczone dla młodzieży wszystkich klas liceum i technikum. Prowadzą je nauczyciele ze szkół pod opieką pracowników AGH lub pracownicy AGH. Kurs przygotowawczy obejmuje 30 godzin lekcyjnych.

Zapisy u D. Krasickiej i M. Skupienia.