Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

Razem z nami wyremontuj szkołę w Mołdawii

Centrum Rozwoju Lokalnego - inicjator wielu przedsięwzięć edukacyjnych skierowanych do dzieci i młodzieży, w tym ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców" zaprasza do wsparcia niezwykłej inicjatywy - remontu szkoły w Mołdawii.

Każde dziecko powinno mieć zapewnione dobre warunki do nauki w szkole. Niestety są takie miejsca, i jest ich dość sporo, gdzie dzieci mają dużo trudniej niż ich rówieśnicy w innych krajach. Mołdawia, choć jest pełnym uroków państwem, to jest również najbiedniejszym krajem w Europie. Brak środków na edukację skutkuje tym, że szkoły są słabo wyposażone i niejednokrotnie wymagają gruntownego remontu. Jedną z takich placówek jest szkoła w Ivancei. W szkole brakuje podstawowych przyborów i pomocy dydaktycznych, a znajdująca się w kiepskim stanie sala gimnastyczna nie sprzyja rozwijaniu sportowych pasji. Od wielu lat sytuacja nie ulega poprawie. CRL podjęło się zorganizowania zbiórki na portalu Pomagam.PL, której zwieńczeniem będzie remont szkoły w Mołdawii. Pomóc można na wiele sposobów: dokonując wpłaty, udostępniając zbiórkę czy informując znajomych. Centrum Rozwoju Lokalnego za każde wsparcie i pomoc serdecznie dziękuje.

Wesprzeć zbiórkę można na portalu Pomagam.PL:
www.pomagam.pl/pomoc_moldawii
Informacje o przebiegu zbiórki są zamieszczane na bieżąco na wydarzeniu na Facebooku:
www.facebook.com/events/256177878824860/
Remont szkoły w Mołdawii można również wesprzeć przekazując 1% podatku.
KRS: 0000 332 814
Cel szczegółowy: Mołdawia