Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

Puchar Polski Kadetów w formule kick light

W dniach 10-11 września, w obiektach warszawskiej AWF odbył się Puchar Polski Kadetów w formule kick light.

Zawody zgromadziły blisko 160 młodych sportowców z całego kraju. KSW Sokół niezawodnie reprezentował uczeń 1 klasy TE ZSTiO Igor Bronowski w kategorii wagowej -57kg kadetów starszych. Pierwszą walkę stoczył z mocnym rywalem z teamu Zamek Expom Kurzętnik - Cezarym Kowalikowskim. Po zaciętym i dynamicznym pojedynku, Igor jednogłośną decyzją sędziów okazał się lepszy. W drugim pojedynku spotkał się z reprezentantem AZS AWF Warszawa, Klemensem Matulewiczem. W tym pojedynku Igor nie dał żadnych szans koledze i wygrał w drugiej rundzie przed czasem, przewagą punktową. Na tej walce Igor musiał zakończyć rywalizację z powodu kontuzji z pierwszej walki. Ostatecznie Igor wywalczył srebrny medal.