Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

„Razem Bezpieczniej”

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha otrzymał dofinansowanie w ramach „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020”. 

Głównym celem programu jest wspieranie działań na rzecz bezpieczeństwa społeczności lokalnych. Patronem programu „Razem bezpieczniej” jest jego twórca i pomysłodawca Władysław Stasiak. Pełnił on funkcję ministra spraw wewnętrznych i administracji w rządzie premiera Jarosława Kaczyńskiego oraz szefa Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego We wtorek 21 maja wiceminister Jarosław Zieliński wręczył listy potwierdzające przyznanie  dofinansowania.
Koordynatorami projektu w ZSTiO są: mgr Joanna Czyż i mgr Jadwiga Bereza.