• PRACE NASZYCH „GRAFIKÓW” W KAPSULE CZASU KONKURS PLASTYCZNY ZWYCIĘŻONY

Ostatnie pożegnanie Naszego Przyjaciela, Kolegi, Wicedyrektora,

Lucjana Skobyłko

Na zawsze pozostaniesz w Naszej pamięci i sercach.

Spoczywaj w pokoju

ostatnie pozegnanie LS

PRACE NASZYCH „GRAFIKÓW” W KAPSULE CZASU KONKURS PLASTYCZNY ZWYCIĘŻONY

Społeczność szkolna cieszy się z faktu, że kolejni nasi wychowankowie osiągnęli sukces.

Tym razem w konkursie plastycznym „SERCE KAPSUŁY CZASU”.”
Uczniowie klas – „nasze pierwszaki”: 1Tc, 1Gc, kształcący się w zawodzie technik grafiki i poligrafii cyfrowej wykonali plakaty interpretujące temat: „Świat za 100 lat - jak go sobie wyobrażasz?”.
Klaudia Ozimek, Przemysław Jakubiec, Mateusz Lasek – zdobyli tytuł Laureata Honorowego i złoty certyfikat (potwierdzający zamknięcie pracy konkursowej w postaci oryginalnej i elektronicznej);
Konrad Goń, Seweryn Kruk, Hubert Krajowski – uzyskali srebrny certyfikat (potwierdzający zamknięcie pracy konkursowej w postaci elektronicznej).

Dodatkowo, praca Klaudii Ozimek została wyróżniona przez Jury i nazwana mianem "perełka".
Organizatorem konkursu jest Fundacja „TworzyMY Kraków”. Konkurs plastyczny jest trzecim etapem ogólnopolskiego projektu „KAPSUŁA CZASU”. We wnętrzu gotowej Kapsuły Czasu w Krakowie zostaną zamknięte prace literackie oraz plastyczne przesłane przez uczestników, które staną się wspólnym dziedzictwem darowanym następnym pokoleniom.
Kapsuła Czasu będzie otwierana: za 10, 25, 50, 75 i 100 lat, kiedy to okaże się czy wizje świata przedstawione w pracach Uczestników odzwierciedlają teraźniejszość.
Opiekun uczniów w konkursie: Krzysztof Knap
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów i świetnych pomysłów!