Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki
  • Start
  • Aktualności
  • Podwójne zwycięstwo i podium młodych MECHANIKÓW z ZSTiO w Jarosławiu w ogólnopolskich konkursach

Podwójne zwycięstwo i podium młodych MECHANIKÓW z ZSTiO w Jarosławiu w ogólnopolskich konkursach

Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu: Kamil Czekierda, Dawid Buliński, Mateusz Florek, Radosław Gaweł, Tomasz Rydzik, Jakub Blok a także Robert Pielach odnieśli podwójne zwycięstwo.

Uzyskali tytuł finalisty Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników Samochodowych oraz Olimpiady Techniki Samochodowej. To ogromny sukces uczniów i szkoły.
Wszyscy nagrodzeni uczniowie kształcą się w zawodzie technik mechanik pojazdów samochodowych.
Jak wyglądały przygotowania do zmagań i czy uczniowie od zawsze interesowali się motoryzacją - o tym rozmawialiśmy w "Świecie Młodych". Tak powstał reportaż w RADIO RZESZÓW: Od miłości do motoryzacji po finały ogólnopolskich konkursów.
Uczniom towarzyszyli nauczyciele zawodu: mgr inż. Krzysztof Żołyniak i mgr inż. Mariusz Skupień.

Posłuchaj reportażu

fot. B. Szczypta