Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

Podkarpacki Festiwal Nauki

Po ogromnym sukcesie ostatniej edycji Festiwalu Nauki, który odbył się w 2017 roku, Fundacja Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu „Dolina Lotnicza", wspólnie z Partnerami ma przyjemność poinformować, że w dniach 20 – 21 września 2019 odbędzie się kolejna, trzecia odsłona tej jednej z największych imprez popularnonaukowych w kraju pod nazwą Podkarpacki Festiwal Nauki

Tak jak poprzednio festiwal odbędzie się w lokalizacji pozwalającej nam na przyjęcie bardzo dużej ilości uczestników czyli G2A Arena Centrum Wystawienniczo–Kongresowe Województwa Podkarpackiego w Jasionce k. Rzeszowa.
Jak co roku w programie festiwalu znajdą Państwo ciekawe wykłady popularnonaukowe, wystawy interaktywne, warsztaty oraz pokazy prowadzone przez charyzmatycznych specjalistów. W tej edycji nie zabraknie również pikniku naukowego, wypełnionego atrakcjami pełnymi wiedzy i zabawy.

Pierwszy dzień Podkarpackiego Festiwalu Nauki czyli 20 września dedykujemy szkołom podstawowym i średnim, natomiast drugi dzień będzie dostępny dla wszystkich zwiedzających.
Z racji tego, iż w poprzednich edycjach, które organizowane są co dwa lata, zainteresowanie szkół festiwalem było dużo większe niż liczba dostępnych miejsc, to także i w tym roku, na dzień dla szkół tj. 20 września, obowiązywać będzie rejestracja, której harmonogram podajemy poniżej:

03.09.2019 – start rejestracji szkół (formularz online na stronie festiwalu – zakładka Dla szkół)
10.09.2019 – zakończenie rejestracji dla szkół
Do 12.09.2019 – potwierdzenie kwalifikacji na wydarzenie

O udziale w imprezie będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

Już teraz zachęcamy Państwa do zaplanowania swojego udziału w Podkarpackim Festiwalu Nauki 2019 oraz do śledzenia informacji o wydarzeniu na naszej stronie internetowej oraz na naszych profilach społecznościowych. Dołączając do naszego wydarzenia na Facebooku będą Państwo na bieżąco informowani o szczegółach imprezy.

Więcej informacji znajdą Państwo także na stronie www.podkarpackifestiwalnauki.pl