Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki
  • Start
  • Aktualności
  • „Pierwszaki” z automatyka i elektronika na wycieczce integracyjnej w Bieszczadach

„Pierwszaki” z automatyka i elektronika na wycieczce integracyjnej w Bieszczadach

Zgodnie z tradycją szkoły uczniowie klasy 1 Ta kształcący się w zawodzie technik automatyk i technik elektronik wybrali się na wycieczkę integracyjną.

1.10.2018 r. wyjechali w Bieszczady. Pierwszoklasiści, jako formę integracji, wybrali tym razem pieszą wędrówkę po górach zakończoną ogniskiem. Piękna pogoda pozwoliła na podziwianie pięknych górskich widoków, a wspólna wspinaczka pozwoliła na lepsze poznanie i nawiązanie znajomości.

Uczniowie przeszli trasę szlakiem czerwonym z Berehów (Brzegów Górnych) do Ustrzyk Górnych wybierając jako cel wędrówki Połoninę Caryńską. Po wyczerpującym marszu wszyscy bardzo chętnie usiedli przy ognisku, piekli kiełbasę i prowadzili wesołe rozmowy. Wyjazd był bardzo udany.