Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki
  • Start
  • Aktualności
  • Pięć medali TRAMPU na Halowych Mistrzostwach Polski w Zamościu

Pięć medali TRAMPU na Halowych Mistrzostwach Polski w Zamościu

Bardzo udanie dla zawodników UKS TRAMP działającego przy ZSTiO w Jarosławiu zakończyły się Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców w łucznictwie.

Podczas weekendowych zmagań jarosławscy łucznicy wywalczyli 5 medali, dwa w kategorii młodzieżowców i trzy w kategorii juniorów. W kategorii młodzieżowców tytuł Halowej Mistrzyni Polski na 2021 r wywalczyła Agata Osuch, a wspólnie z Jakubem Bielą w kategorii mikst wywalczyli również wicemistrzostwo Polski. Na wysokości zadania stanęły również juniorki Trampu, po zaciętych pojedynkach tytuł Mistrzyni Polski wywalczyła Natalia Babiak, a Sylwia Zając zajęła 3. miejsce . Natalia i Sylwia wspólnie z koleżankami klubowymi Julią Cackowską i Joanną Gilowską zdobyły brązowy medal i tytuł drugich wicemistrzyń Polski w kategorii zespołowej.

foto tramp