Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki

Ogólnopolski Konkurs Programistyczny

Rusza kolejna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Programistycznego dla uczniów szkół średnich, realizowanego przez Fundację Media 3.0 we współpracy z SAP SE.

Celem konkursu jest promocja nauki programowania oraz rozwój talentów programistycznych wśród osób młodych. Inicjatywa odbywa się pod honorowym patronatem Ministerstwa Cyfryzacji. Międzyszkolne zespoły będą mogły przygotowywać swoje programistyczne projekty przy wsparciu mentorów Fundacji i SAP SE, po czym zostaną one poddane ocenie profesjonalnego jury!
Temat przewodni tegorocznych zmagań to „problemy globalne”. Konkurs jest bezpłatny, a pula nagród tegorocznej edycji to 10 000 zł! Wszystkich zainteresowanych uczniów zapraszamy na stronę konkursu: hackheroes.pl

WAŻNE INFORMACJE:

- Zgłoszenia zespołów można przesyłać do 10 października!
- Zgłoszenia do udziału w konkursie może składać uczeń (lider zespołu) lub nauczyciel (opiekun zespołu).
- Temat przewodni tegorocznego hackathonu to „problemy globalne”.
- Prace w formie gotowych aplikacji lub prototypów aplikacji można przesyłać do 25 października do godz. 23.59.
- Wsparcia podczas hackathonu będą udzielać uczestnikom m.in mentorzy z Fundacji Media 3.0 i z SAP SE.