Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki
  • Start
  • Aktualności
  • ODBIÓR WYNIKÓW Z EGZAMINÓW POTWIERDZAJĄCYCH KWALIFIKACJE W ZAWODZIE

ODBIÓR WYNIKÓW Z EGZAMINÓW POTWIERDZAJĄCYCH KWALIFIKACJE W ZAWODZIE

Szanowni Państwo,

Wyniki z egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie oraz dyplomy będą wydawane przez pracownika szkoły 31 sierpnia 2020r. w pokoju nr 4 ("monitoring") o ściśle wyznaczonych godzinach WYŁĄCZNIE dla klas kończących branżowej szkoły I stopnia (III Zm, III Zp):

 

08:30 – 09:30 kl. 3 Zm
09:40 – 10:40 kl. 3 Zp

Absolwenci poszczególnych klas proszeni są o przestrzeganie wyznaczonych godzin odbioru wyników po to, by zmniejszyć ryzyko kontaktu między większą liczbą osób. Prosimy także o zaniechanie gromadzenia się w skupiskach osób na terenie przyległym do szkoły.
Jeżeli ktoś nie będzie mógł odebrać wyników osobiście, może to zrobić inna osoba, wskazana na stosownym upoważnieniu. Możliwe też będzie odebranie dokumentu w terminie późniejszym, ale TYLKO po uprzednim umówieniu się telefonicznie z sekretariatem szkoły.

Ze względu na stan zagrożenia epidemicznego i zwiększenie obostrzeń w powiecie jarosławskim, wydanie wyników egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie będzie się odbywało z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

Dlatego przypominamy o przestrzeganiu przedmiotowych zasad tj.:
- bezwzględnie każdy powinien mieć założoną maseczkę lub innego rodzaju zasłonę ust i nosa,
- należy przestrzegać właściwego dystansu między osobami,
- przed odbiorem wyników należy zdezynfekować dłonie w miejscu do tego wyznaczonym,
- prosimy o osobistą obecność bez osób towarzyszących,
- jeżeli ktoś miał bezpośredni kontakt z osobą zarażoną lub z grupy ryzyka albo sam odczuwa niepokojące objawy chorobowe, proszony jest o wyznaczenie innej osoby (pisemnym upoważnieniem) do odbioru wyników bądź zgłoszenie się po nie w innym, dogodnym terminie.
Prosimy o odpowiedzialność i zachowanie zasad bezpieczeństwa.

Uczniowie szkoły, kontynuujący naukę w roku szkolnym 2020/2021, będą odbierali wyniki z egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie u wychowawców klas, podczas spotkań inaugurujących rozpoczęcie nowego roku szkolnego.