Nasza zdolna „SIÓDEMKA”

Stypendium Fundacji Pomocy Edukacyjnej dla Młodzieży im. Heleny i Tadeusza Zielińskich zostało przyznane.

W gronie tegorocznych stypendystów jest siedmiu naszych uczniów, co stanowi powód naszej dumy. Wyróżnienie otrzymali w uznaniu za osiągnięcia naukowe, rozwijane swoich zdolności i umiejętności.

Stypendia w roku szkolnym 2020/2021 odbiorą:

Mateusz Skupień II TI, Krzysztof Zięba IV TI, Adrian Świecarz II GI (technik informatyk),
Arsenii Brazhnyk IV TP (technik pojazdów samochodowych),
Arkadiusz Skowron IV TC (technik grafiki i poligrafii cyfrowej), Hubert Misiąg IV TC, Michał Knap IV TC (technik elektronik).
Cieszy nas również fakt, że wśród wyróżnionych uczniów jest ubiegłoroczny absolwent szkoły Gabriel Maj, który kształcił się w zawodzie technik elektronik, laureat i finalista licznych konkursów i olimpiad, a obecnie student prestiżowej uczelni, Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!