Przejdź do treści Przejdź do głównego menu Przejdź do wyszukiwarki
  • Start
  • Aktualności
  • Nasz uczeń-elektronik z pasją opracował szkolenie online dla automatyków

Nasz uczeń-elektronik z pasją opracował szkolenie online dla automatyków

Michał Pędziński jest uczniem klasy trzeciej kształcącym się w zawodzie technik elektronik.

Swoją pasję i zamiłowanie do elektroniki rozwija przy programowaniu sterowników PLC. Bardzo kreatywnie wykorzystał wolny czas a swoją wiedzą podzielił się z innymi.
W ramach współpracy z firmą EL-PIAST, Michał opracował szkolenie online w formie video, które przedstawia i uczy sposobu montażu, konfiguracji oraz podstaw programowania sterowników PLC. Może być ono wykorzystane do przeprowadzania zajęć podczas zdalnego nauczania oraz jako materiał szkoleniowy dla pracowników z branży automatyki.
Współpraca ze znanym i doświadczonym producentem urządzeń automatyki pozwala szkole przygotować uczniów do wymagań stawianych przez nowoczesne rynki pracy. Dzięki temu absolwenci wyspecjalizowani w zakresach najnowszych technologii automatyki i programowania sterowników PLC z łatwością znajdą pracę w branży, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Życzymy kolejnych super pomysłów